Senjorų diena

Nuoširdžiai sveikiname Senjorus su Tarptautine Senjorų diena!

Ši diena – tai puiki proga dar kartą padėkoti Jums už gyvenimišką išmintį, širdies šilumą ir patirtį, kuria dalijatės su mumis visais. Jūsų buvimas šalia – tai dovana, kurią vertiname kasdien.

Džiaugiamės, kad šią ypatingą dieną galėjome praleisti kartu. Edukacijos metu sukurtos vilnos segės – nuostabūs Jūsų rankų darbo kūriniai, atspindintys ne tik kūrybingumą, bet ir širdies šilumą. Kiekviena segė – lyg mažas meno kūrinys, pripildytas Jūsų meilės, kantrybės ir savitumo.

Po kūrybinio proceso, dar ilgai šurmuliavo šilti pokalbiai prie arbatos puodelio. Dalinomės šypsenomis, skanavome gardžias vaišes, o svarbiausia – buvome kartu. Tokios akimirkos – pačios brangiausios.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir Šalčininkėlių biblioteka už bendradarbiavimą!

V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centro gimtadienis

Rugsėjo 15 – 19 dienomis, Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras švenčia gimtadienį! Tai ne tik mūsų šventė, bet ir proga padėkoti jums, kurie kasdien kuriate šio centro gyvenimą. Šia proga paruošėme staigmenų, prie kurių kviečiame prisijungti visus.

Foto siena ir linkėjimų akmenukai. Foje spalvinga foto siena – centro lankytojai galėjo nusifotografuoti ir pasidalinti akimirkomis. Šalia foto sienos buvo ypatingi akmenukai – centro lankytojai išmargino juos spalvomis, užrašė sveikinimus ir palinkėjimus mūsų centrui. Visi akmenukai tapo bendros gimtadienio instaliacijos dalimi!

Rugsėjo 16 d. mus aplankė Jašiūnų pagrindinės mokyklos mokiniai, kurie dalyvavo kūrybinėje edukacijoje. Užsiėmimo metu vaikai iš vielos, folijos ir gipso binto lipdė žmogeliuką – sportininką. Tai buvo ne tik smagi, bet ir kūrybiška patirtis – kiekvienas turėjo galimybę įkvėpti gyvybės savo unikaliam kūriniui, pasitelkti fantaziją, kruopštumą ir kantrybę.

Džiaugiamės, kad sulaukėme tiek šiltų sveikinimų, palinkėjimų ir jūsų šypsenų. Visi sveikinimai sugulė į mažą, bet ypatingą filmuką Facebook .

Rugsėjo 19, buvo ypatinga diena, kupina geros nuotaikos, juoko ir draugiškos sportinės dvasios . Į šventę atvyko moksleiviai iš keturių gimnazijų:

🏫 Turgelių „Aistuvos“

🏫 Turgelių Povilo Bžostovskio

🏫 Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos

🏫 Šalčininkų „Santarvės“

Vaikai turėjo galimybę susipažinti su sporto centro erdvėmis ekskursijos metu 🏟️, atrasti naujų veiklų bei patirti tikras komandines emocijas estafetėse . Visi, be išimties, parodė atkaklumą, energiją ir neblėstantį entuziazmą – todėl kiekvienas buvo apdovanotas aukso medaliu! Ir tai dar ne viskas – po rungčių vaikus pasitiko saldus siurprizas . Svečiai džiaugėsi sveikais batonėliais, kurie suteikė papildomos energijos bei saldumo akimirkai. Šventėje netrūko nuoširdžių šypsenų , draugystės, bendrystės jausmo ir tikros sportinės šventės atmosferos .Tai buvo diena, kai visi jautėsi nugalėtojais, nes svarbiausia – džiaugsmas būti kartu, dalintis gera nuotaika ir kurti gražius prisiminimus, kurie tikrai išliks ilgam .

Orentacinės žaidynės „Muzika aplink mus“

Rugpjūčio 2d. renginyje „Muzika aplink mus“ vaikai leidosi į orientacinį nuotykį – su žemėlapiu rankose ieškojo punktų, atliko smagias užduotis ir tyrinėjo aplinką, kurioje skambėjo muzika. Veiklos kupinos energijos ir juoko!

Po skanios pertraukos laukė kūrybinė edukacija – visi kibo į darbą ir kūrė spalvingas mozaikas. Dieną užbaigėme apdovanojimais ir plačiomis šypsenomis!

Kūrybinė edukacija „Deimantų tapyba“

Liepos 28 d. – Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre vyko kūrybinė edukacija „Deimantų tapyba“, subūrusi vaikus ir jaunimą į spalvingą ir raminantį užsiėmimą. Dalyviai užsiėmimo metu turėjo galimybę išbandyti deimantų tapybos techniką – lipdyti mažus akmenėlius ant lipnaus paveikslo paviršiaus ir sukurti nuostabius, blizgančius darbus. Šis užsiėmimas ne tik lavino meninius gebėjimus, bet ir mokė kantrybės, atsakomybės bei skatino saviraišką.

Ačiū visiems dalyviams už entuziazmą ir šypsenas!

Dviračių ciklas

Liepos 17 d. įvyko pirmasis mūsų ciklo važiavimas, kurio metu smagiai mynėme per Šalčininkėlių apylinkes, džiaugėmės vasaros vakaru ir bendryste gamtoje. Nuoširdžiai DĖKOJAME Šalčininkėlių bibliotekai (Šalčininkų VB struktūriniam padaliniui) ir Veronikai Markevič už įdomų ir įtraukiantį pasakojimą apie šiuos kraštus. Jūsų žinios ir istorijos žavingai papildė mūsų kelionę!

Liepos 24 d. vėl sėdome ant dviračių ir leidomės į kelionę iš Šalčininkėlių į Šalčininkus. Keliavome pro parką, istorines miesto vietas ir jaukias gatveles, sustodami ten, kur slypi įdomios krašto istorijos. Kelionės metu užklupęs trumpas lietus mūsų nesustabdė – jis tik suteikė dar daugiau nuotykių! Apsiginklavę lietpalčiais mynėme toliau ir mėgavomės gaiviu vasaros vakaru. Buvo daug juoko, bendravimo ir gerų emocijų – šis važiavimas dar kartą priminė, kokia smagi gali būti kelionė, kai kartu mynė bendraminčiai!

AČIŪ visiems dalyviams – jūsų energija ir gera nuotaika padarė šią kelionę ypatingą!

Vaisių diena

Vaisių diena – spalvinga, skani ir kūrybinga! Liepos 7d. mūsų mažieji dalyviai leidosi į tikrą skonio, spalvų ir kūrybos nuotykį – vyko edukacinis užsiėmimas „Vaisių diena“!

Pirmiausia vaikai kūrybiškai dekoravo stiklainius, kurie virto tikrais meno kūriniais! Vėliau jų laukė pažintis su egzotiniais vaisiais – supažindinome su netikėtais skoniais, kvapais ir formomis. Vaikai ragavo ličius, mangas, pasifloras, drakono vaisius, rambutanus, kinkanus ir daugybę kitų – daugeliui tai buvo pirmoji pažintis su šiais vaisiais!

Ragaudami kartu mokėmės – kalbėjomės apie vaisių kilmę, savybes ir naudą sveikatai. Tačiau svarbiausia – netrūko šypsenų, smalsumo, bendrystės ir įkvėpimo! Ši diena dar kartą parodė, kaip per skonį ir kūrybą galima mokytis, pažinti ir augti.

🙏 Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkėlių bibliotekai (Šalčininkų VB struktūriniam padaliniui) už bendradarbiavimą ir prasmingą laiką kartu! 🥰

Diena be plastikinių maišelių

Liepos 3 d. – tai diena be plastikinių maišelių!

Vladislavo Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre vyko edukacinis renginys, skirtas aplinkosaugai ir tvaresniam gyvenimui. Kalbėjome apie tai, kodėl svarbu rūšiuoti atliekas, kaip galime sumažinti plastiko vartojimą ir kokias draugiškas gamtai alternatyvas galime pasirinkti kasdien. Vaikai dalyvavo edukacijoje ir pasigamino daugkartinius maišelius iš senų marškinėlių – kūrybiškai, naudingai ir draugiškai aplinkai!

Ačiū visiems dalyviams už įsitraukimą – kiekvienas žingsnis svarbus! Atskiras ačiū tariame Šalčininkėlių bibliotekai (Šalčininkų VB struktūriniam padaliniui) už bendradarbiavimą!

Edukacija Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro stovyklos dalyviams

Birželio 25d. džiaugėmės galėdami surengti edukaciją Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro stovyklos dalyviams. Dalyviai susipažino su medžio deginimo technika ir savo rankomis kūrė unikalias dekoracijas – pakabukus. Medžio paviršiuje išraižė norimus inicialus, ornamentus ar simbolius, kurie atspindi jų asmenybę ir kūrybiškumą. Buvo smagu matyti jaunimą, pasineriantį į kūrybą ir išbandantį naują amatą. Tikimės, kad šie rankų darbo pakabukai taps ne tik gražiu suvenyru, bet ir šiltu prisiminimu apie praleistą laiką!

Edukacijos Butrimonių ir Jančiūnų UDC

Birželio 25d. sulaukėme svečių iš Šalčininkų r. Butrimonių ir Jančiūnų UDC! Stovyklos dalyviai pirmą kartą apsilankė mūsų centre ir turėjo galimybę daugiau apie jį sužinoti bei pasivaikščioti po erdves.

Po ekskursijos laukė kūrybiškos veiklos: Šalčininkų r. sav. viešosios bibliotekos Šalčininkėlių padalinyje vaikai kūrė nuostabius knygų skirtukus iš džiovintų gėlių. Kiekvienas skirtukas tapo unikaliu meno kūriniu. Kitoje edukacijoje dalyviai gamino minkštus paveiksliukus – tikrus švelnumo ir fantazijos šedevrus!

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą ir šypsenas! Tikimės pamatyti Jus dar ne vieną kartą.