
Šiandien V. Kazakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre vyko jauki ir kūrybiška Mamyčių dienos progai skirta edukacija „Mama, pažaiskime lėlėmis“.
Kartu su mamytėmis ir jų dukrytėmis leidomės į kūrybos kelionę – gaminome lėles iš gipso, kūrėme joms unikalius drabužėlius bei aksesuarus. Kiekviena lėlė tapo ypatingu rankų darbo kūriniu, kupinu šilumos, fantazijos ir meilės



Džiaugiamės, kad dalyvės namo iškeliavo ne tik su nuostabaus grožio lėlėmis, bet ir su gražiomis bendromis akimirkomis. Nuoširdžiai dėkojame visoms už dalyvavimą ir jaukią bendrystę!
Visas Mamytes sveikiname su artėjančia Mamos diena!










