
Šiandien V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras sulaukė garbingų svečių – Vokietijos ambasada Lietuvoje ir Vokietijos brigados atstovų kartu su Šalčininkų rajono savivaldybės meru bei savivaldybės atstovais.
Šis susitikimas – pirmasis žingsnis stiprinant bendradarbiavimą su Vokietijos kariais ir siekiant užtikrinti sklandžią jų integraciją Šalčininkų rajone. Kartu buvo akcentuotas dėmesys vietos bendruomenės poreikiams bei bendrų iniciatyvų plėtojimui.
Džiaugiamės, kad svečiai turėjo galimybę įsitikinti, jog Šalčininkų rajone sudarytos puikios sąlygos sportuoti įvairiose disciplinose. Jie apžiūrėjo sporto ir laisvalaikio erdves, domėjosi edukacinių renginių organizavimo galimybėmis bei bendradarbiavimo perspektyvomis.
Ypatingo susidomėjimo sulaukė centro patalpose įkurtas muziejus, kuriame eksponuojami iš Šalčininkėlių kilusio olimpinio čempiono, Vladislavo Kozakevičiaus apdovanojimai ir sportiniai pasiekimai. Šiuo metu garbaus amžiaus sportininkas gyvena Vokietijoje, todėl šis simbolinis ryšys dar labiau sustiprina bendrystės ir bendradarbiavimo svarbą.
Visada malonu mūsų centre sulaukti tokių garbingų svečių![]()




