
Š. m. vasario 10 d. Šalčininkų rajone viešėjo ekonomikos ir inovacijų ministras Edvinas Grikšas. Ministras atvyko kartu su komanda – viceministrais Waldemaru Urbanu ir Pauliumi Petrausku, viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ vadovu Elijumi Čiviliu, Inovacijų agentūros l. e. p. vadovu Pauliumi Kamaičiu bei patarėjais Rugile Augustaityte, Mindaugu Petkevičiumi ir Grigorijumi Žukovskiu.
Vizito tikslas – susipažinti su Šalčininkų rajonu ir jo investicinėmis galimybėmis. Džiaugiamės, kad ministras kartu su delegacija apsilankė V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre. Svečiams buvo aprodytos centro patalpos, pristatyta vykdoma veikla bei ateities planai.
Didžiuojamės galėdami savo centre priimti tokius garbingus svečius



