Vakar turėjome nuostabią progą apsilankyti Šalčininkų rajono Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje! Mokiniams pristatėme mūsų Jaunimo erdvę, papasakojome apie siūlomas veiklas, galimybes ir erdves, kurias atveria V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras. Jaunimas aktyviai įsitraukė į veiklas – kūrė savo „tobulos jaunimo erdvės“ vizijas, drąsiai dalijosi idėjomis ir įžvalgomis, kurios iš tiesų įkvėpė.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos bendruomenei už šiltą priėmimą, atvirumą ir bendradarbiavimą. Lauksime jūsų apsilankant pas mus Šalčininkėliuose – kurkime jaunimui skirtą erdvę kartu!