Praėjusį šeštadienį įvyko Šalčininkų rajono stalo teniso mėgėjų turnyras, kuris subūrė net 12 entuziastingų žaidėjų. Turnyre netrūko gerų emocijų, atkaklių kovų ir puikios atmosferos – nuo pirmųjų mačų iki finalinių susitikimų visi dalyviai demonstravo didelį norą kovoti, tobulėti ir smagiai praleisti laiką prie stalo.

1 vieta – Radoslav Zubel
2 vieta – Norbertas Šilobrit
3 vieta – Michail Byčin
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems! Jūsų aktyvumas ir noras žaisti parodė, kad Šalčininkų rajone stalo tenisas turi didelį potencialą ir augančią bendruomenę. Būtent jūsų palaikymas ir susidomėjimas suteikė dar daugiau motyvacijos organizuoti daugiau turnyrų bei įvairių stalo teniso renginių ateityje.
Jau vasaros metu planuojami nauji turnyrai, o nuo rudens startuos nuolat organizuojama Šalčininkų mėgėjų stalo teniso lyga. Matome, kad žmonėms to reikia – turime puikų pagrindą augti, stiprėti ir kurti aktyvią sporto bendruomenę.
Didelis ačiū visiems susirinkusiems – jūs motyvuojate judėti pirmyn, kurti dar daugiau varžybų, suteikti galimybę tobulėti, susipažinti su bendraminčiais ir tiesiog gerai praleisti laiką.
Tai tik pradžia. Laukite gerų naujienų ateityje – stalo tenisas Šalčininkuose tik įgauna pagreitį!










